Вівторок, 19 лютого 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Конкурс фотоаматорів «Весна в Гостомелі» завершився. Дякуємо всім, хто долучився до процесу творення світлин, в яких Гостомель постає в художньому дзеркалі вашого бачення через об’єктив а також в образному уявленні та оформленні. Підсумовуючи роботи хочемо зауважити, що вони різнопланові й викликають естетичне задоволення, згодом на офіційному сайті буде відкрита спеціальна рубрика «Гостомель в дзеркалі світлин», де вони будуть опубліковані всі разом в рамках фотоконкурсу, а переможці отримають відзнаки, а саме: Таня Адамчук, Володимир Єрмолаєв, Надія Дудник, Олесь Нечай, Ольга Цибуленко, Настя Дяченко. Нагородження заплановано на 17травня, в актовій залі селищної ради о 14-й годині.  Важко сказати хто виборов перше чи друге місце, бо на світлинах  Гостомель зображено в різних проекціях. Від квітучих вулиць, і тут першість за Надією Дудник, особливо яскрава її робота «Гостомельські тюльпани», на фото вихоплено невеличкий епізод, який поєднує в собі неповторне візуальне полотно від квітучих тюльпанів по Свято-Покровській, до адміністративної частини Гостомеля, включно  з приміщенням ГСР, і духовної його частини — де Свято-Покровська церква довершує сучасну й історичну візію селища. Чимало в доробці Надії й інших квітучих вулиць Гостомеля.

Особливо цікаві й зворушливі світлини Тані Адамчук, як от «Дощ вишневих пелюсток», окремий цикл складають світлини про наш чарівний куточок селища з загадковою назвою Кімерка, адже в сиву давнину так називали територію України, коли її населяли кімерійці, іраномовний етнос, яких витіснили скіфи.  Багато світлин Тані Адамчук  об`єднує назва « На Кімерці хочеться літати, мріяти й відпочивати».         

Не можуть не захопити й роботи Володимира Єрмолаєва, вони виділяються креативним світобаченням й відповідним фотооформленням. Вражають такі світлин, як «Божа корівка на злітній смузі біля «Мрії», « З глибин Центрального озера», «На крилах мрій».

Привабливі роботи й Насті Дяченко, вражає «Магія яблуневого цвіту», а до світлини кульбаби, що зображена в час дозрівання, напрошується образ  стратосфери, що нагадує повітряний простір земної кулі.

Зворушують і світлини Ольги Цибуленко, вихопленні з «життя» квітів на бабусиних клумбах, котрі можна назвати «Бабусине диво»

 Оригінальна тематика світлин  Олеся Нечая, зокрема диптих про гостомельських лелек, яких йому вдалося зобразити під час їхнього любовного ритуалу, котрі він назвав «Ранок Гостомельських лелек» і «Вечорниці», ілюструються в колажі на початку публікації.

Новини