Понеділок, 19 листопада 2018 |

Про  оголошення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території  селища Гостомель»

Конкурсна комісія Гостомельської селищної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території  селища Гостомель, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

Дата конкурсу – 22 травня 2018 року.

Місце проведення конкурсу – Київська обл., сел.. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220.

Час проведення конкурсу – 10:00

Відомості про об’єкт оцінки:

Земельна ділянка знаходиться за адресою: селище Гостомель, вул. Кулішова, 2-а.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування громадських та релігійних організацій.

Площею – 0,0471 га, кадастровий номер 3210945900:01:072:0729.

Термін виконання - 7 робочих днів.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території  селища Гостомель, затвердженого рішення Гостомельської селищної ради №600-35-VII від 22.03.2018 року

Претенденти подають секретарю конкурсної комісії заяву та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті.

До підтверджуючих документів належать:

-           заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1 до Положення);

-           копія установчих документів претендента;

-           копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок;

-           письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок, завірені їхніми особистими підписами;

-           інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);

-           копія кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника;

-           конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки;

-           кошторис на надання послуг.

До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подавати за адресою :селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220, каб. №3 ; телефон для довідок 045 97 31 8 52.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасникам конкурсу – за 4 робочих днів до дати проведення Конкурсу.

Останній день подачі заяв 16.05.2018 року до 16:00 год.