Четвер, 20 вересня 2018 |

Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньої адреси їх перебування, а також ідентифікації і реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем ! проживання.

Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надасть Вам можливість:
засвідчити право власності на тварину;
 -     вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини;

застрахувати тварину;
■         -     отримувати передбачені державою дотації на тварин.

Доводимо до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати:  державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до Вашої сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який І народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований ] у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої 1 рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із  розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання

у розмірі:

- за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотацій Ви
І можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної
політики та продовольства України за телефоном 0800215010, а з питань
І проведення ідентифікації та реєстрації тварини Ви^ може звернутися до