Середа, 22 серпня 2018 |

18-19 квітня у м. Києві відбулася підсумкова конференція по результатам створення та діяльності Центрів надання адміністративних послуг за програмою U-LEAD «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення», на яку були запрошені і працівники Гостомельської селищної ради, які приймали участь у створенні та організації роботи ЦНАПу на чолі з Юрієм Прилипком. Учасники конференції звітували про проведену роботу, мали можливість поділитися позитивним досвідом з питань організації роботи Центрів. Гостомель представляли керуючий справами Виконавчого комітету Гостомельської селищної ради Світлана Чечко та керівник Гостомельського ЦНАП Олексій Литвин.

Робота нашого Центру була високо оцінена керівниками проекту «U-LEAD з Європою» з побажаннями на подальшу співпрацю. 19 квітня Гостомельський Центр надання адміністративних послуг урочисто був включений до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.