Середа, 20 лютого 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

як і низка інших підприємств, що створюють робочі місця та джерела наповнення бюджету. Підприємство запровадило іноваційне , високо-технологічне виробництво, й незважаючи на погодні умови має змогу планувати урожаї на своїх угіддях. Нещодавно селищний голова Юрій Прилипко, який постійно дбає за створення привабливого інвестиційного клімату для діяльності підприємств селища, побував у «Green guild group», яке готується до посівної кампанії, а ще має намір відкрити 50 нових робочих місць.

Продукцію компанії ми постійно бачимо на полицях супермаркетів під брендами, що викликають гарний настрій, як от «Буряк Бурякович», «Вовка-Морковка», «Матуся-Патуся», «Пані-Цибулька», але мабуть, не всі знають, що продукти компанії відповідають найкращим зразкам екологічних стандартів. Підприємство має сертифікати ISO 22000, ISO 9001, а сертифікат екологічної безпеки GLOBAL G.A.P. серед підприємств України є тільки в «Green guild group». Дбаючи за екологічні показники, компанія зробила свій внесок в екологію нашого селища, за проханням селищного голови Юрія Прилипка взялась за обробку проблемних ґрунтів у заплаві річки Ірпінь, вклавши значні кошти в їх обробку, і таким чином  попередивши займання торфу. 

Сьогодні компанія є лідером овочівництва, котре постачає продукцію городництва в 2500 супермаркетів України. У перспективі має наміри залучати до співпраці жителів селища, а саме укладати договори на вирощування продукції на власних земельних ділянках і постачання її підприємству на взаємовигідних умовах.

Новини