Четвер, 20 вересня 2018 |

На початку зустрічі, що проходила в культурно-оздоровчому комплексі селища, Віталій Купрій, який є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та одним із лідерів політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зупинився на власних політичних принципах стосовно ситуації в країні, парламенті, вищих ешелонах влади, критично оцінивши ряд недоліків, якими грішать політики й високопосадовці. Представників влади Гостомеля цікавила ситуація щодо гальмування процесу створення ОТГ в Київській області. Народний депутат висловлюючи свою точку зору, сказав, що децентралізація дає об’єднаним громадам простір економічної свободи, котрий не всім до вподоби, тому Київська область опинилася поза активним процесом формування ОТГ. Віталій Купрій запевнив, що сприятиме прискоренню даного процесу.

Під час другої частини зустрічі народний депутат продовжив спілкування з гостомельчанами індивідуально, де всі бажаючі мали змогу звернутися до нього з власними запитаннями й отримати відповідь, як його, так і юриста, котрий вів запис звернень.