Четвер, 20 вересня 2018 |

Засідання розпочнеться о 10 годині в  актовій залі ЦТДЮІ.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №530-32-VII від 21 грудня 2017 року  «Про бюджет селища Гостомель на 2018  рік»
  2. Про зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки комунальної власності
  3. Про виділення  матеріальної  допомоги
  4. Про встановлення норм витрат палива і мастильних матеріалів для службового легкового автомобіля ГАЗ 3110
  5. Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади селища Гостомель об’єктів благоустрою із подальшою передачею їх на баланс КП «УЖКГ «Гостомель»
  6. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №726-30-V від 22.05.2008 р. «Про створення цільового фонду селищної ради»
  7. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №529-32-VIIвід 21.12.2017 р. «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2018 рік
  8. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №104-06-VII від 15.03.2016 р. «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель»
  9. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №188-09-VII від 07.07.2016 р. «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Гостомельської селищної ради»
  10. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №321-18-VII від 16.02.2017 р. «Про розгляд звернення гр. Думен Г.І. щодо укладання договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію на розвиток інженерно – транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель»

Доповідає : Закревська А.В.  –   начальник відділу обліку та звітності

1. Звіт про виконання Плану роботи Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання  у ІІ  півріччі  2017 р.
  2. Про затвердження Плану роботи  та  графіку проведення чергових сесій Гостомельської селищної ради  \/ІІ скликання на  2018 рік
  3. Про внесення змін до Статуту територіальної громади селища Гостомель та Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Гостомельській селищній раді
  4. Про розгляд рішення Київської міської ради «Про ініціювання створення місцевої асоціації «Київська агломерація»

Доповідає : Чернуха В.В.  –   начальник юридичного відділу