Вівторок, 11 грудня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

Вчорашній похмурий і провільглий від танення снігу день залишився поза стінами будинку культури «Чотири леви», бо тут було затишно й приємно від сяючих посмішок усіх, хто прийшов на концерт з нагоди Дня св. Валентина, який ще називають Днем закоханих. З цим романтичним святом привітав усіх селищний голова Юрій Прилипко, наголосивши, що на любові тримається світ.   
У концерті до Дня Закоханих взяли  участь творчі сили Гостомеля, а також гості: колектив "Перлинка" та колектив "Мрія" (село Блиставиця ), гостомельські колективи "Sool Dens" , "Я красотка" селище Гостомель, вокально- хореграфічна студія "Bon Triumph " БК "Чотири леви". Були пісні й запальні танці, і звичайно ж закохані пари, котрі прийшли на святкування. Вела концертну програму чарівна дебютантка Діана Карпич й талановитий, неперевершений ведучий та співак Ярослав Левченко!  Також приміщення  прикрашали декоративні квіти, які бувають лише в феєричних  відеосюжетах,  виготовлені творчою майстернею " Нінель".

Концерт був організований і проведений колективом БК " Чотири Леви"

PS

11 лютого в Гостомелі до Дня Закоханих у «Львівській майстерні кави»  пройшов ярмарок майстрів: «Дотик кохання», на якому кожен охочий міг придбати вироби ручної роботи, такі як, прикраси, картини з бісеру, підсвічники з дерева, в`язані шапки та інші вироби.

Новини