Субота, 17 квітня 2021 |

Зважаючи на різноманітні інсинуації, що поширюються в соціальних мережах, публікуємо добірку документів стосовно будівництва дошкільного начального закладу по вулиці Свято-Покровська 73-є. З цього приводу ще 13 серпня 2015 року було рішення Київської обласної ради за підписом виконуючого обов’язки голови Київської обласної ради Я.В. Добрянського «Про передачу нерухомого майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади селища Гостомеля»

Дослівно цитуємо постановляючу частину згадуваного рішення:

«Передати нерухоме майно, яке знаходиться на балансі департаменту
охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації з спільної
власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до
комунальної власності територіальної громади селища Гостомеля згідно з
додатком, що додається. Право власності на нерухоме майно, визначене пунктом 1 цього рішення, виникає, у територіальної громади селища Гостомеля в особі Гостомельської селищної ради з моменту підписання акту приймання-передачі нерухомого майна».

Згідно декларації затверджено  експертний звіт Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція» «Про реконструкцію існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою вул. Свято-Покровська №73-є, селище Гостомель Київської області» за підписом відповідального експерта проекту С .М. Коломійця, в котрому визначено загальну кошторисну вартість робіт. Оригінал звіту на фото.

Згідно декларації, зареєстрованої інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю визначено відповідальних осіб за здійсненням авторського й технічного наглядів.

З приводу реконструкції існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою вул. Свято-Покровська №73-є було рішення Гостомельської селищної ради за №284-15-VII від 15.12.16 р. «Про погодження гр. Рубану Олександру Павловичу та гр. Крушельницькому Віктору Сергійовичу виконання робіт з реконструкції існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою вул. Свято-Покровська, 73-є, селище Гостомель Київської області.

Таким чином по вулиці Свято-Покровській 73-є будується дошкільний навчальний заклад згідно дотримання норм чинного законодавства, котрий буде комунальної форми власності.