Четвер, 24 травня 2018 |

Пройшло перше у 2018 році засідання виконкому Гостомельської селищної ради.

Члени виконкому схвалили рішення стосовно виконання бюджету селища за рік що минув. З цього питання доповідала начальник відділу обліку та звітності Алла Закревська. Остаточне затвердження видатків бюджету за депутатами селищної ради на сесії, яка відбудеться у четвер, 18 січня.
Затверджено план роботи та графік засідання виконкому на перше півріччя 2018 року. Чергове засідання виконкому відбуватиметься у першу середу місяця.
Схвалено питання надання матеріальної допомоги. Також, заступник селищного голови Василь Саєнко доповів, що у поточному році розмір матеріальної допомоги, який призначається виконкомом, буде у розмірі від 500 до 1260 гривень. Тут залежить від тієї або іншої потреби з якою звернулася людина. Були розглянуті питання присвоєння адрес будинкам..