Середа, 22 серпня 2018 |

На це питання відповіли члени координаційної ради з питань стоматології МОЗ, а саме: завідувач Центру щелепно-лицьової хірургії обласної лікарні Василь Рибак, головний-лікар стоматологічної поліклініки Дніпровського району міста Києва Наталія Шапка.

Згадувані фахівці побували в Гостомельській амбулаторії загальної практики і сімейної медицини (поліклініки) з метою ознайомлення умов лікування в стоматологічних кабінетах та надання консультативної й методичної підтримки в форматі медичної реформи. Користуючись нагодою, ми поцікавилися питанням винесеним у заголовок.

За словами фахівців, планові стоматологічні послуги для українців держава покривати не буде.  У міжнародній практиці державою покриваються дитяча та невідкладна стоматологія. Виходячи з бюджету, в Україні будуть діяти так само. Безкоштовні послуги надаватимуться в екстрених випадках, що стосується щелепної та лицьової хірургії безкоштовні послуги передбачено у випадках невідкладної допомоги під час травмування внаслідок ДТП чи інших ситуаціях.