Середа, 20 лютого 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року. Це нагода для майбутніх абітурієнтів медичних вишів перевірити свої знання, адже цьогоріч при вступі на медичні спеціальності встановлено мінімальний бал ЗНО з профільних предметів на рівні не менше 150.

Це перша вступна кампанія, де буде застосовано мінімальний  поріг ЗНО у 150 балів, для кожної спеціалізації встановленіо певний кількісний поріг необхідних знань. Таке обмеження – необхідний крок, адже абітурієнт має довести, що має достатню мотивацію та здібності, щоб опановувати лікарську професію.

У розвинених країнах світу подібні обмеження для вступу на медичні спеціальності діють уже давно. Наприклад, у Великобританії прохідний бал дає шанс лише 10% абітурієнтам, у у США – 15%.

Встановлення мінімального прохідного балу ЗНО для українських абітурієнтів – це перший крок на шляху поліпшення медичної освіти в Україні, наближення її до світових стандартів.

До 31 січня можна зареєструватись на пробне тестування з одного предмету на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Послуга є платною і залежить від обраного предмету. 24 березня тестуватимуть з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

За інформацією МОЗ України

 

Новини