Четвер, 18 січня 2018 |

Сьогодні в залі засідань селищної ради за участі селищного голови Юрія Прилипка, відповідальних фахівців виконкому, зокрема відділу архітектурно-будівельного контролю, відбулася нарада. На ній також були присутніми представники будівельної компанії ТОВ «Гарант-Люмах», котрі ведуть роботи зі спорудження згадуваного ДНЗ по вул. Остромирській.

Як було зазначено на нараді, будівництво ведеться згідно чинних норм ДБК і задовільними темпами, незважаючи на погодні умови. В лютому місяці планується зведення другого поверху майбутнього дитсадка. Усі будівельні матеріали мають відповідні підтвердження якості.

Стосовно поширеної інформації в соцмережах стосовно підсипки фундаменту ДНЗ будівельним брухтом зі складу хімічних речовин, то вона не відповідає дійсності. З цього приводу зробив відповідне пояснення генеральний директор будівельної компанії, яка веде спорудження дистадку, Василь Люмах:

• Ніякої підсипки фундаментів ДНЗ ми не робили, ви зможете самі в цьому переконатися, виїхавши на місце будівництва. Нами згідно чинних норм ДБК було здійснено покриття під’їзного шляху та будівельного майданчику брухтом битої цегли, котру нам поставили з приміщення колишньої вагової, а не хімскладів. По завершенні будівництва брухт битої цегли буде прибрано.

Що стосується відходів хімічних речовин, то бетонні ємкості, де вони колись зберігалися герметичні розміщені на території колишнього хімскладу і знаходяться під постійним контролем, оскільки в Україні сьогодні немає підприємства з їх утилізації.

Користуючись нагодою, ми побували на будівельному майданчику майбутнього ДНЗ й переконалися, що ніякої підсипки фундаментів не здійснювалося, а брухтом битої цегли вкрито під’їзний шлях і майданчик для поліпшення руху техніки.