Субота, 21 липня 2018 |

Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з формування громадського бюджету Гостомеля, а бо як його ще називають бюджету участі представників громади в проектуванні видатків місцевого бюджету на ті чи інші проекти з розвитку соціально-побутової інфраструктури. Вела засідання робочої групи її керівник, керуючий справами виконкому Світлана Чечко, за участі секретаря робочої групи Тетяни Лаговської. Нагадаємо, в робочу групу входять представники виконкому, депутатського корпусу й громадськість. На даному засіданні обговорено й затверджено селищну цільову програму «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки».

Прикметно, бюджет участі, котрий формуватиметься в Гостомелі протягом 2018 року, є унікальним, як зауважив співкоординатор «Агенції розвитку Гостомеля» Ростислав Скуратівський, бо в Україні вже працюють громадські бюджети в містах, а Гостомель буде першим селищем з впровадження даного проекту.

На засіданні також було прийнято рішення, що автори з формування громадського бюджету можуть подавати до 5 проектів, якщо кошти їх не перевищуватимуть загальний розмір бюджету участі. Остаточне голосування щодо проектів відбуватиметься в он-лайн режимі, на першому етапі авторам проектів треба буде зібрати по 10 підписів жителів свого району, щоб отримати підтримку на вирішення того чи іншого питання пов’язаного з благоустроєм, облаштуванням паркових зон, дитячих майданчиків, ремонтом соціально-побутових об’єктів тощо.