Четвер, 20 вересня 2018 |

Зі щирістю й радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної родини!

Насамперед, це сімейне свято, коли на свят-вечір збирається вся родина, готуються обрядові 12 страв, тож нехай солодкою буде кутя і Ангел за трапезою.

З нагоди Різдва бажаю вам добробуту й злагоди в ваших родинах. Нехай у Вашому житті торжествують вічне добро і справедливість. Любові безмежної, тріумфу сердець і щирої радості від спілкування з найріднішими людьми!

Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і Божу благодать.
Нехай майбутнє принесе новий сенс буття й усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а сьогодення залишається радісним і успішним!

Будьте здорові, щасливі, успішні, хай щедрувальники засіють добірним зерном достаток і добро.
Миру кожному дому і Божої благодаті.
Христос народжується! Славімо його!

З повагою, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко