Четвер, 18 січня 2018 |

Громадянам

Керівникам підприємств, установ,

організацій всіх форм власності

Інспекція з благоустрою Гостомельської селищної ради попереджає!

Щодо обов’язковості заключення договору на вивезення побутових відходів!

Щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів зазначаємо, що відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.

Згідно Правил благоустрою території селища Гостомель, затверджених рішенням сесії Гостомельської селищної ради від 21.09.2017 № 464-26-VII , до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу  для громадян від 340 до 1360 грн. з юридичних осіб від 850 до 1700 грн. Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у громадян, фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території селища Гостомель і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Для заключення  договору на вивезення побутових  відходів необхідно звернутися в    КП « УЖКГ Гостомель» або в інші спеціалізовані підприємства.