Вівторок, 11 грудня 2018 |

Колись так сказав Уїнстон Черчіль, його слова не втратили актуальності й до сьогодні. Дійсно, інформація у сучасному світі – це стратегічний ресурс. Спотворення інформації чи її викривлення може призвести до серйозних наслідків. Отже, забезпечення інформаційної безпеки держави є вельми актуальною проблемою. У цей час науковці, політики, державні та громадські діячі повинні напрацьовувати спільну концепцію протидії світової пропаганди. Великий досвід у запроваджені інформаційних технологій, котрі допомагають створювати сучасну соціально-побутову інфраструктуру в містах і селищах має ізраїльська компанія Aux Bridge, її проекти реалізовані в багатьох містах світу. Сьогодні в селищній раді відбулася зустріч із представниками компанії, зокрема з Майклом Гірелем, в нараді взяли участь селищний голова Юрій Прилипко, директор КП «Гостомельські інформаційні технології» Олександр Коваленко, координатор Агенції розвитку Гостомеля Ростислав Скуратівський, начальник ЦНАПу Олексій Литвин.

На зустрічі обговорювалися варіанти співпраці з метою створення інформаційно-комунікативної технології - Smart City, що включає в себе наступні складові: місцевий економічний розвиток, ресурси, потенціал, управління, концепцію «розумного міста»,  що дають можливість систематизувати інформацію, котра б впливала на життєдіяльність Гостомеля, його інфраструктуру, безпеку, якість життя мешканців.