Субота, 16 грудня 2017 |

Економіка і підприємництво
Навчальні і позашкільні заклади
Комунальні підприємства

5 грудня відбулася 31-а позачергова сесія Гостомельської селищної ради сьомого скликання. Головним питанням у порядку денному було внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №288-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017 рік». Внесення бюджетних змін, про які доповідала начальник обліку та звітності Алла Закревська, стосувалися перерозподілу певних видаткових статей у зв’язку із закінченням поточного фінансового року та настанням зимового періоду, коли не можна виконувати ті чи інші заплановані роботи пов’язанні з ремонтом дорожніх покриттів, прокладенням каналізаційних мереж тощо.

Також розглядалося питання спорудження в’їзної групи і трьох паркових алей, що ведуться за кошти Ірпінського бюджету (оголошена вартість робіт 4,5 млн. грн). Виконавець робіт попрохав  дофінансування з бюджету селищної ради (1.5 млн. грн). Народні обранці не схвалили це питання, а депутат Тетяна Шальман запропонувала створити робочу комісію й опрацювати претензійну заяву щодо усунення певних недоліків, пов’язаних із спорудженням в’їзної групи.

На сесії було призначено нового директора Гостомельського КП «Гостомельські інформаційні технології» Олександра Коваленка. Варто зауважити, що Олександр Миколайович ще до затвердження на цій посаді був одним із активних ініціаторів створення «Агенції розвитку Гостомеля». Раніше Олександр Коваленко очолював «Уварівський дім» у Ворзелі, де зумів вдихнути нове життя в цей історичний заклад. Наразі новопризначений керівник КП «Гостомельські інформаційні технології» опрацьовує перспективний план розвитку підприємства, зокрема хоче запровадити на носіях зовнішньої реклами, до 10%, соціально важливу інформацію.