Четвер, 18 січня 2018 |

У 2017 році напрацьовуватиметься проектна платформа формування громадського бюджету, з цього приводу 30 листопада в залі засідань селищної ради відбулася робоча зустріч працівників виконкому, депутатів, громадськості з координаторами проекту — секретарем Громадської ради Ірпінського виконавчого комітету Тетяною Лаговською та представником Агенції розвитку Гостомеля Ростиславом Скуратівським..

Метою формування громадського бюджету є співробітництво щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку селища.

Працівники виконкому також готуються до впровадження цієї іновації й вже брали участь у Форумі партиципації "Громадські бюджети від А до Я", що проходив у Києві та інших заходах.