П'ятниця, 22 червня 2018 |

Комунальне підприємство

“Ірпіньводоканал”

08200, Київська обл., м.Ірпінь, вул. Соборна, 1а

тел./факс 62-946, 62-801; диспетчер 6-28-28 (цілодобово)

_____________№_______________

на____________________________

Голові  Гостомельської селищної ради

Ю.І.Прилипку

Шановний  Юрію Іллічу !

КП " Ірпіньводоканал " просить розмістити інформацію для споживачів підприємства про  зміну діючих тарифів з 29 листопада 2017 року, а саме:

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

КП" Ірпіньводоканал" повідомляє, що з 29 листопада 2017 року вступають в дію тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води,водовідведення ( з використанням внутрішньо будинкових систем), встановлені постановою НКРЕ Кп № 1344 від 02.11.2017р. "Про внесення змін до постанови НКРЕ КП ,від 26 листопада 2015 року № 2868.

Зменшення тарифів відбулось за ініціативи Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,на виконання вимог Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, відповідно до якого з діючих структур тарифів  вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загально будинкових та індивідуальних засобів обліку.Тарифи  будуть  наступні  :

Тариф на послуги

Діючий тариф з 12.05.2017р (грн. за м3)з ПДВ

Новий тариф  (грн.за м3) з ПДВ

Групи споживачів

послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем)

7,344

7,224

Всі групи споживачів, які знаходяться у багатоповерхівках в тому числі : населення комунального сектору,бюджетні установи та інші підприємства

послуга на водовідведення

11,82

11,64