Четвер, 18 січня 2018 |

У ці дні проходить Міжнародний конгрес мерів – новий щорічний форум міських голів, лідерів місцевого самоврядування та інших учасників місцевого розвитку.

Міжнародний конгрес мерів є спільною ініціативою Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку “Спільні зусилля” та Western NIS Enterprise Fund.

Ключовими темами для обговорення глобальні тренди та інновації у місцевому розвитку, практики Smart City, урбаністика та співпраця міської влади із бізнесом і громадянським суспільством. У програмі конгресу також виставка можливостей для розвитку міст: доступних грантових та кредитних програм, які фінансують муніципальні ініціативи, проектів технічної допомоги та корисних містам громадських ініціатив.

У конгресі беруть участь мери з різних країн світу, лідери місцевого самоврядування, профільні представники українських органів влади та міжнародні експерти. Серед них представники Гостомеля на чолі з головою селищної ради Юрієм Прилипком.