Вівторок, 11 грудня 2018 |

Сьогодні зима показала свої неприємні сюрпризи, дороги вкрилися «склом» ожеледиці, сповільнився рух транспорту, особливо громадського. УЖКГ «Гостомель» заздалегідь подбало про посипання доріг, завезено пісок і сіль, що був застосований сьогодні.

Як повідомив ЗМІ т.в.о. начальника Ірпінського відділу поліції Олександр Литовченко патрульні Ірпінського відділу поліції під час патрулювання з 17 листопада 2017 року перевірили близько 100 транспортних засобів, які перевозять пасажирів в Ірпінському регіоні.

Грубих порушень правил ПДР виявлено не було. Проте, було складено 17 адміністративних постанов про адміністративне правопорушення. Окрім цього, з водіями було проведено роз’яснювальну роботу щодо пільгових перевезень пасажирів без обмеження їхньої кількості.

Як відомо, кошти за перевезення пільговиків відшкодовуються перевізнику з місцевого бюджету.

Під час проведення рейдів водії маршрутних таксі не відмовили в безкоштовному проїзді жодному пільговику в присутності поліції.

Перевірки будуть тривати до 17 грудня цього року.

У разі порушень під час перевезення прав пасажирів, в тому числі, пільгових категорій, даними перевізниками, прохання звертатися до Ірпінського відділу поліції або до служби  102.

За повідомленням сайту "Громада Приірпіння"