П'ятниця, 24 листопада 2017 |

Економіка і підприємництво
Навчальні і позашкільні заклади
Комунальні підприємства

11 січня 20ЇЗ року Україна приєдналася до Конвенції про статус апатридів, учиненої 28 вересня 1954 року 1954 року в м. Нью-Йорку (Закон України від 11.01.2013 №23-УІІ) і взяла на себе міжнародні зобов'язання щодо урегулювання та поліпшення статусу осіб без громадянства, які перебувають на території нашої держави. У зв'язку із вказаним ДМС розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства», який передано на розгляд Верховною Радою України.

Таким чином актуальним стає питання визначення кількісного і якісного складу осіб без громадянства, які перебувають на території України.

У зв'язку з вищевикладеним необхідно вжити заходи  щодо виявлення осіб даної категорії, а саме виявити  осіб, які тривалий час проживають на території України за недійсними документами або без документів.

За наявності інформації просимо повідомляти Ірпінській МВ УДМС України в Київській області письмово.