Четвер, 19 жовтня 2017 |

Петиції

Вітаю вас з Днем селища, з 523-ю річницею з Дня заснування, з Днем Пресвятої Покрови Богородиці, захисників України і козацтва. Нам дуже пощастило жити на такій благодатній землі, багатій своєю історією й традиціями та відзначати в один день кілька свят одразу.

Я пишаюся своїми земляками, котрі натхненно трудяться в усіх галузях виробницва та інших сферах. Особливо пишаюся юним поколінням, яке має вагомі здобутки в сфері культури й спорті. День Гостомеля це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі, яке розвивається і прагне стати об’єднаною громадою.

Гостомель завжди славився людьми талановитими, щирими, добрими й працелюбними. Саме завдяки вашим старанням ми будуємо нове майбутнє.

Від щирого серця вітаю вас, бажаю усім добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються мрії. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Хай квітне наш Гостомель!

Божого благословіння, захисту під Покровом Богородиці, здоров’я, щастя, благополуччя!

Щиро, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко!