Четвер, 20 вересня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Вітали рятувальників у приміщенні Ірпінської Державної пожежно-рятувальної частини №36. На урочистому заході окрім керівництва частини були присутні заступник міського голова Ірпеня Дмитро Христюк, депутати місцевих рад, очільник Гостомеля Юрій Прилипко. У своєму вітальному слові Юрій Ілліч зазначив: «Ваші обов’язки єднають людей, що славляться своєю людяністю, добротою, турботою про інших. Ваша професія, це справа людей, котрі з честю ризикують своїм життям, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, пожежами та іншими непередбачуваними ситуаціями…». Юрій Прилипко вручив рятувальникам селища Подяки і премії, а також для поліпшення оперативної роботи комп’ютер, зазначивши що рятувальники були першими, хто відгукнувся щодо вирішення такої проблеми, як горіння торфових ґрунтів. До речі, рятувальники ДПРП №53 Гостомеля у поточному році здійснили понад 130 виїздів за викликами, де тільки десята частина склали пожежі.

Користуючись нагодою ми взяли коментар у начальника ДПРП №53 Олега Ляхевича щодо вирішення проблеми з горінням торфових грунтів.

— Сказати, що цю проблему вирішили остаточно було б не зовсім правильно, але порівняно з минулими роками,— говорить Олег Олександрович,— нам вдалося досягнути значних зрушень, й вже люди почали забувати, що в нас була така проблема, як задимлення повітря від загоряння торфових ґрунтів, все ж вони мають місце, але в значно менших масштабах, порівняно з минулим роком. У поточному періоді тління торфів було на території всього 1,8 га, а в минулому на 30 гектарах.

Отже різниця дуже відчутна, вирішенню цієї проблеми посприяла аграрна обробка полів, значною мірою це була ініціатива селищного голови Юрія Прилипка. Також хочу сказати, що завдячуючи Юрій Іллічу ми тепер маємо змогу більш оперативно гасити пожежі, селищний голова подбав, щоб наша частина не мала проблем з технічним обладнанням. Відтак завдяки його підтримці було закуплено мотопомпу, комплект шлангів у кількості 20 штук різного діаметру, надається інша допомога, словом, рятувальники завжди мають сприяння і розуміння з боку селищної влади.

 

Новини