Середа, 13 грудня 2017 |

Економіка і підприємництво
Навчальні і позашкільні заклади
Комунальні підприємства

Відповідно  до частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюємо проект порядку  денного  роботи 27  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться  21.09.2017 р. :

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №285-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017»

Доповідає : Токман В.П..  –   ТВо начальника  відділу обліку та звітності

1. Про проведення звітів депутатів селищної ради
  2. Про внесення змін до рішення №1082-57-\/І від 11.08.2015 р. «Про створення відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Гостомельської селищної ради»

Доповідає : Чернуха В.В.  –   начальник юридичного відділу

4.«Про врегулювання земельних відносин»

Доповідають : Андросова В.А.– спеціаліст-землевпорядник  селищної ради

Борисова Л.В. –  головний спеціаліст-архітектор селищної ради

1. 5. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв
  2. 6. Різне

За протоколами  минулих сесій :

Пустовалов В.В. - Звіт про роботу КП «УЖКГ «Гостомель» за  2017 рік

Саєнко В.М. - Звіт про виконану  роботу , передбачену  бюджетом  2017 р.; стан будівництва дитячих садочків селища

Прилипко Ю.І  - об’єднання громад

Початок о 10.00