Субота, 19 серпня 2017 |

Петиції

Мешканці Гостомеля по вулиці Проскурівська дуже занепокоєні тим, що їх можуть позбавити користуватися послугами «Укрпошти», особливо пенсіонери, адже багато з них отримують пенсію в поштовому відділені, а їх в цьому районі переважна більшість. Взагалі тут проживає близько 3 тисяч сімей, багато людей похилого віку отримують листи від своїх дітей, які служать в зоні АТО, в цілому з цього району пішло на військову службу 2,5 тисячі осіб, від яких щодня чекають звісток їхні старенькі батьки. Тут розміщується бригада швидкого реагування Національної гвардії, близько тисячі військовослужбовців, котрі отримують поштові передачі від батьків. Мешканці цього району категорично проти, що в наш цивілізований час їх можуть позбавити елементарного права користуватися поштою.