Середа, 22 листопада 2017 |

Петиції

На засіданні виконавчого комітету, що відбулося 9 серпня, було розглянуто низку питань, які стосувалися соціально-побутової інфраструктури, бюджету, відділу містобудування й архітектури селища, звернень громадян. Першим пунктом у порядку денному розглянули виконання бюджету селища, доповідала начальник обліку та звітності Алла Закревська. У звітному періоді, порівняно з аналогічним минулого року, перевиконання дохідної частини склало 2% й становить понад 21 млн. грн. Наступне питання розглядалося про внесення змін до складу комісій виконавчого комітету Гостомельської селищної ради в зв’язку зі звільненням заступника селищного голови Євгена Штутмана. Про виділення субвенції на 1 млн.278 тисяч на облаштування парку відпочинку (площа біля склозаводу) доповідав заступник селищного голови Василь Саєнко, він також вніс на розгляд членів виконкому питання щодо забезпечення безпеки руху в селищі й запобігання аварійних ситуацій на автошляхах, котрі призводять до травм чи загибелі громадян. Відтак члени виконкому підтримали рішення щодо встановлення «лежачих поліцейських» з тротуарної плитки, котра значно продовжує термін експлуатації (понад 5 років) на відміну від гумових конструкцій. «Лежачі поліцейські» нестимуть службу своєрідних вартових безпеки на багатьох перехрестях Гостомеля, зокрема Свято-Покровська-Пушкіна, Свято-Покровська-Кімерська, біля БК «Чотири леви» та інших. Члени виконкому наголосили, щоб про ці об’єкти безпеки руху попереджували відповідні дорожні знаки. Члени виконкому також ухвалили питання щодо видалення аварійних дерев, питання відділу  містобудування та архітектури, про які доповідала головний спеціаліст відділу Людмила Борисова, проголосували виділення матеріальної допомоги громадянам селища.

На виконкомі також розглядалися питання відділу благоустрою, їх вніс на розгляд старший інспектор з благоустрою Сергій Чемерис, зокрема про балансоутримуючі території УЖК «Гостомель» і їх благоустрій, встановлення рекламного біг-борду КП «Житлоінвестбуд». З цього приводу член виконкому, начальник КП «Ірпіньводоканал» Олександр Маркушин зробив наголос, щоб уже наявні рекламні щити використовувалися й для безкоштовної соціальної інформації, як це прописано в чинному законодавстві – до 10%.

У різному селищний голова Юрій Прилипко подякував підприємству «Агрохолдинг», котре в цьому році активно обробляє землі під городні культури, що призвело до позитивних наслідків не тільки в сфері городництва, а й помітно зменшило загоряння торфу й виникнення смогу.

Член виконкому завідувач Гостомельською амбулаторією ЗП-СМ (поліклініки) Борис Мельник акцентував увагу на дефіциті кадрів закладу й необхідності забезпечення соціальним житлом лікарів і середнього медперсоналу.