Субота, 19 серпня 2017 |

Петиції

У приміщенні Гостомельської селищної ради почав працювати ЦНАП. До офіційного відкриття, яке заплановано на кінець серпня, Центр буде надавати адміністративні послуги у тестовому режимі (згідно годин прийому громадян відділами та службами виконавчого комітету).

На сьогодні у ЦНАПі ведуть прийом:

• спеціаліст з питань реєстрації місця проживання громадян – вівторок, середа, п᾽ятниця з 9.00 до 16.00, субота – з 8.00 до 12.00;
  • державний реєстратор – понеділок, вівторок, середа, четвер, п᾽ятниця з 9.00 до 16.00;
  • головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури – вівторок, середа з 9.00 до 16.00;
  • землевпорядники - вівторок, середа з 9.00 до 16.00;
  • юрист ( безоплатна правова допомога)- середа з 8.00 до 12.00.

Наразі для зручностей, пов᾽язаних зі сплатою за надані адміністративні послуги та з метою покращення якості обслуговування громадян вирішується питання щодо встановлення банківського терміналу в приміщенні Гостомельської селищної ради.