Субота, 19 серпня 2017 |

Петиції

Боротьба за головний трофей турніру була напруженою. Футболісти не шкодували сил, незважаючи на спекотну погоду. Як ми вже повідомляли, в матчах взяли участь три команди селища, сформованих за місцем проживання футболістів. Згадуваний турнір, вже п`ятий за рахунком і  засвідчує, що футбольні традиції в Гостомелі тільки посилюються. Якщо на минулорічних іграх чемпіонами була команда Склозаводського району, то сьогодні ними стали футболісти Кімерки. Друге місце посіла об`єднана команда Баланівки-Військового містечка, яка граючи з cклозаводчанами відкрила рахунок турніру першим голом. На третьому місці, відповідно, минулорічні чемпіони Склозаводського району.

На світлині переможець номінації "Віп-удар" та кращий напівзахисник Володимир Мамчур

На фото кращий воротар Данило Ковтун

Учасники турніру були відзначені медалями та преміями. Футболістів привітав від селищної ради та очільника Гостомеля Юрія Прилипка його заступник Василь Саєнко, вручивши Кубок переможцям. На турнірі також були визначені кращі футболісти. Відтак особливою відзнакою за «Віп-удар» був нагороджений Володимир Мамчур, він також відзначений у номінації «Кращий напівзахисник». «Кращим воротарем» визнано Данила Тумка, нападаючим — Андрія Пищика, захисником — Дениса Черидниченка.