Неділя, 24 вересня 2017 |

Петиції

Відповідно  до частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюємо проект порядку  денного  роботи ІІ  засідання 24  сесії  Гостомельської селищної ради VІІ  скликання ,  яка відбудеться  20.07.2017 р. :

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №285-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017»

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам селища : Березовчук І.П., Черненко В.В., Орловцевій В.Ф.
  2. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії за результатами розгляду питання надання в оренду комунального майна
  3. Про затвердження Правил благоустрою селища Гостомель
  4. Про найменування провулку в селищі Гостомель
  5. Про погодження висновку містобудівної ради та затвердження коригування генерального плану, плану зонування території селища Гостомель