Четвер, 23 листопада 2017 |

Навчальні і позашкільні заклади
Комунальні підприємства

Більше 700 літрів імпортних алкогольних напоїв вилучено у Борисполі

У Борисполі 3 липня 2017 року працівники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Прокуратури Київської області викрили факт зберігання імпортованих алкогольних напоїв без марок акцизного податку України встановленого зразка. Слідчо-оперативних дії відбувалися в ході операцій «Акциз-2017» та «Рубіж – 2017».

Уході обшуку за місцем зберігання алкогольних напоїв виявлено та вилучено 712 л. алкогольних напоїв імпортного виробництва в асортименті («Armagnac», «Finlandia» та коньяк молдавського походження, розфасований у пластикові ємності об’ємом по 5 л.) на загальну суму 304 тис. гривень.

За наявною інформацією,  алкогольні напої в подальшому реалізовувалися шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.

Наразі триває досудове розслідування за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення та збуту алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей).

ГУ ДФС у Київській області

На Київщині припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів»

В рамках операції «Рубіж-2017», за результатами спільних дій, Головного оперативного управління ДФС України, податкової міліції ГУ ДФС у Київській області та працівників прокуратури Київської області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів. «Центр» діяв на території Київської області і м. Києва та надавав послуги з мінімізації митних платежів при імпорті товарів та  податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки за рахунок сформованого «імпортного» податкового кредиту з ПДВ.

Учасники даного «центру мінімізації митних платежів» здійснювали постачання на митну територію України фруктів і овочів за заниженою вартістю з подальшою  реалізацією за готівкові кошти на ринках України без належного відображення в податковій звітності. Такі дії уможливили незаконне формування податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору за рахунок оформлення безтоварних операцій.

Загальний обсяг сумнівних операцій складає понад 200 млн. гривень.

У результаті проведених 14 обшуків вилучено:

• первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність вказаного угруповання;
  • грошові кошти в еквіваленті на суму понад 1,5 млн. гривень;
  • печатки та штампи суб’єктів підприємницької діяльності із ознаками «фіктивності» у кількості 153 шт.;

Накладено арешт на рахунки підконтрольних підприємств у банківських установах.

Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 (види співучасті, пособництво), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі) КК України.

ГУ ДФС у Київській області