Понеділок, 23 квітня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

29-30 липня у місті пройде поетично-бардівський фестиваль-конкурс «Ірпінський Парнас». Про це розповів Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Тут буде все: і намети, і куліш, і творчі вечори під гітару довкола багаття. Учасники житимуть на території легендарного Будинку творчості письменників – за бажанням у палатках чи в будиночках, де колись творили всесвітньовідомі письменники і поети», - зазначив очільник міста.

За словами міського голови, Ірпінь крок за кроком повертає собі славу літературної столиці. Організатори фестивалю – Спілка письменників України, редакція газети «Ірпінський вісник» та Ірпінська міська рада.

Володимир Карплюк запросив митців надсилати заявки для участі у фестивалі. Їх приймають до 23 липня за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами (095) 900-38-33, (098) 112-64-17. «Рекомендую не упустити нагоди заявити про себе, сповнитися неймовірними враженнями та емоціями», - підкреслив Ірпінський міський голова.

 

Новини