Понеділок, 23 квітня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

7 липня у ДП « Санаторій «Україна» у рамках комплексної програми оздоровлення та відпочинку відбувся захід «День захисту дитини в «Україні».

У заходах взяли участь фахівці Ірпінського міського відділу та Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області; черговий караул пожежно-рятувальної частини м. Буча у складі 5 осіб на пожежному автомобілі; представники Ірпінського відділу поліції, кінологічної служби, Національної гвардії України та інші.

У ході теоретичної частини заходу було наголошено на неухильному дотриманні правил протипожежної безпеки у побуті, та послідовності дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Практично, усім присутнім проведено демонстрацію алгоритмів дій при роботі з вогнегасником і безпосередню локалізацію виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру – умовне загоряння невідомого предмета на відкритій території — за допомогою первинних засобів пожежно-гасіння, а саме – порошкового вогнегасника. А разом з тим було продемонстровано технічні можливості пожежно-рятувальної техніки – подачу вогнегасної речовини від автоцистерни.

Прощаючись, юні вихованці запевнили, що після зустрічі із рятувальниками вони будуть дотримуватися правил пожежної безпеки.

Новини