Неділя, 25 червня 2017 |

Петиції

Відбувся 1-й дитячий фестиваль рибальства в селищі Гостомель. Подія унікальна за своїм задумом, бо важко знайти аналогії не тільки в Приірпінні, а й в Україні. З даною ініціативою виступив Ігор Миколаєвський, її підтримав селищний голова,  депутати селищної ради Надія Дудник, Наталія Черінська.

Дня відкриття фестивалю, звичайно, найбільше чекали діти, як розповідають батьки, самі заводили будильники й вставали о 5-й ранку, щоб бути першими на березі озера, котре також чекало на них, щоб подарувати радісні миті. І от на спокійному та сонному плесі загойдалися перші поплавці, котрі не раз змушували юних рибалок затамовувати подих, коли клювала риба — і не тільки, навіть рак спіймався на вудочку, що свідчить про чисту воду на Центральному озері, причому, наступного дня селищний голова, коли купався, упіймав, ще двох раків, згадавши своє дитинство. Але не тільки він пригадав ці щасливі роки, разом з дітьми на озеро прийшли батьки й цілі родини, як от сім’я Ігоря Миколаєвського. Найбільшим уловом за час проведення фестивалю була риба на 3 кг. 800 грам! (товстолоб).

По завершенні змагань, юні рибалки, окрім позитиву, отримали грамоти, призи та подарунки від селищного голови й депутатів, мережі магазинів «Рибалка». 1-й дитячий фестиваль став справжнім святом, яке продовжувалося на березі озера за столом у затишній альтанці, де була смачнюща юшка та смажена картопля. Спілкуючись і радіючи за успіхи своїх дітей, батьки висловилися за продовження подібних заходів, їхні прагнення були підтримані організаторами.