Неділя, 25 червня 2017 |

Петиції

Очільник Гостомеля побував у Гостомельській амбулаторії загальної практики і сімейної медицини, вручив медпрацівникам селища Подяку та премії, у своєму вітальному слові Юрій Ілліч зазначив:

«З нагоди Вашого професійного свята, Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою…».