Четвер, 19 жовтня 2017 |

Петиції

Доки не буде задоволено заяви ветеранів-воїнів АТО землевиділення не здійснюватимуться…

На початку сесійного засідання депутати селищної ради внесли низку звернень. Зокрема депутат Ольга Смолянчук ініціювала створення спеціальної комісії з вивчення генерального плану селища, котрий був затверджений на містобудівній раді Ірпеня. Та оскільки ще немає письмових висновків, то дане питання було зняте з порядку денного до наступної сесії. Нагадаємо,  з генеральним планом селища можна ознайомитися на сайті в рубриці Громадянам (Містобудівна документація), матеріали були опубліковані ще 16 травня.  Від депутата Юрія Марчука надійшла пропозиція розглянути питання про об’єднання громад, котре було перенесено на наступне засідання 24-ї сесії, як і питання ветеранів селищної спілки ветеранів-воїнів АТО про виділення земельних ділянок. З приводу чого селищний голова Юрій Прилипко зробив наголос: "Жодних землевиділень не буде здійснюватися, доки не будуть задоволені заяви ветеранів АТО..." Дане питання вирішили опрацьовувати на земельній комісії і розглянути на другому засіданні сесії, дата котрої буде повідомлена окремо.

Представники компанії SKLInternational високо оцінили підготовку до відкриття ЦНАПу

Ще до розгляду порядку денного було заслухано представника шведської компанії SKLInternational Анжеліки Нікітіної щодо стану створення Центру надання адміністративних послуг. Представниця згадуваної компанії висловила задоволення підготовкою приміщення для згадуваного Центру та напрацюваннями впровадження прозорого офісу, сказавши що відкриття Центру в Гостомелі планується на 30 червня, але можуть бути зміщення в даті, бо компанія впроваджує «прозорі сервіси» ще в 7-и містах України. Нагадаємо, Гостомель виборов право бути першим серед 26-и громад України щодо відкриття ЦНАПу за співфінансування згадуваної компанії. На запитання депутатів стосовно організації роботи Центру відповідав начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Олексій Литвин.

На свтілині з представником  SKLInternational Анжелікою Нікітіною (ліворуч, друга, від начальника ЦНАПУ О. Литвина)

Залучаються будівельні інвестиції

Одностайно депутати ухвалили надання матеріальної допомоги 10-и громадянам Гостомеля на лікування.

Не викликало дискусій також затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 р. та внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради  за № 288-15-VII від 23 грудня 2017 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017 рік», про що доповідала начальник обліку та звітності Алла Закревська.

Не спричинив дебатів і розгляд звернення гр.І. Короля, а саме  укладання договору про залучення коштів замовників будівництва архітектури, котрі здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (будівництво 8-ти квартирного житлового будинку по провулку Мальовничий, буд. 4 в селищі Гостомель) та звернення цього ж громадянина про залучення коштів замовників будівництва архітектури, котрі здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (будівництво 12-и квартирного житлового будинку по провулку Мальовничий, буд. 4-а в селищі Гостомель). Депутати також розглянули звернення гр. Ю. Штодлера про залучення коштів замовників будівництва архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (будівництво 8-ми поверхового житлового будинку з прибудинковим критим паркінгом, по вул. Мисливська, 10 та провулок Богдана Ступки 2,4,6 в селищі Гостомель). Більшістю голосів це звернення було задоволено.

Позитивно розглянуто звернення ТОВ «Парк Таун» щодо укладання договору про залучення коштів замовників будівництва архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель, будівництва кількох 8-и поверхових житлових будинків  по вулицях Ковельській, провулку Богдана Ступки. Ухвалено рішення й щодо звернення ТОВ «Будівельно-інвестиційної компанії «Оріон». Внаслідок залучення будівельних інвестицій, за рахунок пайової участі забудовників, селищний бюджет поповниться близько 15-и млн. грн., що підуть на розвиток Гостомеля.

Артсвердловини взяли на балланс

Нарешті зрушило з місця питання прийняття на баланс у комунальну власність територіальної громади селища Гостомель безгосподарських об’єктів (артсвердловин) у кількості 14-и, як ми їх називаємо, бюветів, відтепер вони матимуть належний догляд і ремонтне заабезпечення. Також було ухвалено внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради № 287-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про умови оплати праці працівників апарату Гостомельської селищної ради та її виконавчого комітету», звіт про роботу та прийняті рішення  виконавчим комітетом Гостомельської  селищної  ради  у першому півріччі 2017  р., внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №907-47-VI від 25.09.2014 року "Про надання статусу житловому будинку-гуртожитку, що знаходиться по вул. Проскурівська, 14 в селищі Гостомель Київської області".

Частково були розглянуті питання «Про врегулювання земельних відносин», решту питань, як і питання воїнів-ветеранів АТО, перенесено на 2-е засідання 24-ї сесії.