Неділя, 25 червня 2017 |

Петиції

Ось і пролунав останній дзвоник. Діти з радістю поспішають на довгоочікувані канікули. Коридори порожніють, дитячий сміх до 1 вересня покидає стіни шкіл. Чого не можна сказати про Ірпінську ЗШ І-ІІІ ступенів №13. Адже з 29 травня по 16 червня на базі школи діє мовний та оздоровчий табір «Веселка».

У таборі нараховується 163 дитини, які поділені на 8 загонів, відповідно до вікової категорії. Окремий загін сформовано з учнів 14 школи. З дітьми працює 35 вихователів, діють гуртки: хореографічний, вокальний, історико-краєзнавчий, художній, театрального мистецтва, а також активно проводять майстер-класи викладачі з ЦТДЮ.

Кожен ранок починається з підняття державного прапору, після чого діти йдуть на вищезгадані заняття.

Оскільки школа є повністю автономною одиницею, батьки мають можливість сплачувати лише за харчування, сам же табір є безкоштовним. Трьохразове харчування також радує малечу.

Творчий коллектив пришкільного табору планує свою діяльність так, щоб перебування дітей було сповнене безліччю емоцій, пізнавальними моментами, захоплюючими та незабутніми враженнями. Кожен день доволі насичений, оскільки має власну тематику: «День знайомств», «День музики», «День спорту», «День бантика», «День гумору», «День природи» та інші. Діти з радістю готують виступи за лічені хвилини і мають чудові концерти. Таким чином, учні пробують себе в ролі акторів, ведучих, сценаристів. Вчаться працювати в команді, де переважає не конкуренція, а дружня підтримка.

Всі загони не лише відпочивають, а й підтягують власний рівень володіння англійською мовою, оскільки для них організовано предметні заняття у вигляді ігор, квестів, КВК.

Не упускаються й інші дисципліни. Вчителі-предметники організували заняття з української мови та української літератури, зарубіжної літератури, фізики, біології, математики, географії, історії та інших дисциплін. У фізичному тонусі дітей підтримують вчителі фізкультури та вихователі, які проводять ранкову руханку.

Як уже зазначалося, в першій половині дня діти мають багато цікавих занять. Після обіду всі можуть проявити свою креативність та показати  таланти під час концерту. Або ж відпочити під час святкової дискотеки, чи перегляду мультфільма. На підсумкову лінійку дітки шикуються неохоче — кожному прагнеться продовження.

Завдяки гарній організації  та злагодженій роботі творчого коллективу табору час спливає непомітно, швидко, весело. Проте, кожен день збагачує дітей новими знаннями та вміннями, залишає в пам’яті приємні спогади.

Табір закінчується, проте чекаємо з нетерпінням усіх діток наступного року!