Субота, 19 серпня 2017 |

Петиції

Усі забудовники Гостомеля мають підписати інвестугоди про пайову участь

Сесійне засідання розпочалося з депутатських звернень: більшість котрих стосувалися роботи житлово-комунального господарства, закріплення територіальних меж селища, генерального плану, об’єднання селища Гостомель з громадами сіл Горенка, Мощун, Озера, створення містобудівної ради селища.

Першим пунктом у порядку денному було питання про надання матеріальної допомоги жителям селища на лікування, котрі  були одностайно проголосовані депутатами. Другим пунктом порядку денного були внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №285-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017», котрі не викликали дискусій, як і питання укладення договорів про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель об’єктів архітектури за зверненнями громадян.

Не викликало особливих дискусій і питання врегулювання земельних відносин. Ще раз повідомляємо, що за рішенням 22-ї сесії на офіційному сайті  Гостомельської селищної ради в новоствореній рубриці Містобудівна документація на сторінці Громадянам можна познайомитися з усіма будівельними проектами селища та Генеральним планом. З приводу роботи УЖКГ «Гостомель» було багато критичних зауважень від депутатів, які ініціювали виборці, на наступній сесії заступник селищного голови Євген Штутман звітуватиме про роботу житлово-комунальної сфери Гостомеля.

Селищний голова Юрій Прилипко також зробив оголошення до забудовників Гостомеля, що всі вони мають підписати з селищною радою інвестугоди щодо пайової участі, про що вони будуть повідомлені письмово, до тих, хто ухилятиметься від своїх обов’язків, застосовуватиметься чинне законодавство про позбавлення прав на будівництво. На сьогодні склалася ситуація, що забудовники мають можливість підписувати містобудівну документацію в Ірпені, забуваючи  про свої обов’язки щодо пайової участі перед громадою Гостомеля.

Детально з результатами голосування та прийнятими рішеннями можна ознайомитися в рубри