Четвер, 24 травня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Не для кого не таємниця, що талантів у Гостомелі завжди було чимало: у мистецтві та спорті, науці - сьогодні ми розповімо про Лізу Дорошенко. Їй було лише 8 років, а вона вже підкоряла серця багатьох. Її виступи починалися з першим хореографічним колективом селища «Чарівна країна» керівником якого були Лізина мама, Олена Дорошенко. Найбільшим досягненням, на той час, був виступ із народною артисткою України Наталією Бучинською. Завдяки підтримці, тепер вже, селищного голови Юрія Прилипка, у Гостомелі отримали «крила» багато юних талантів — Єлизавета Дорошенко серед них. Вона не раз радувала своїми перемогами на міських, обласних та всеукраїнських рівнях. Трохи згодом Єлизавета почала займати перші місця за кордоном на міжнародних конкурсах. Назва селища Гостомель прозвучало не просто на всю Україну, а в різних куточках Європи: Італія, Польща, Франція, Словакія, Чехія — почули голос Єлизавети Дорошенко. Вона із великим задоволенням ділиться досвідом із маленькими, починаючими зірочками нашого селища, викладаючи вокал у вокально-хореографічній студії «Bon triumph». Співачка не зупиняється на досягнутому, а впевнено крокує тільки вперед. 13-14 травня 2017 року у Києві відбувся євро конкурс «EURO POP CONTEST». Завдячуючи підтримці селищного голови Юрія Прилипка, Єлизавета змогла прийняти участь у цьому конкурсі. Конкурсанти, які були відібрані із усієї країни, для міжнародного фіналу, володіли високими якостями вокального виконання та досвідом виступів на сцені. Віктор Лейс – продюсер, ідейний натхненник та президент «EURO POP CONTEST» з Берліну поділився враженнями після першого конкурсного дня:

"Я перший раз прилітаю на відбірковий тур конкурсу, організація дуже сподобалася: чудовий зал, звук, сцена — все зроблено для того, щоб конкурсанти виступили гідно. Що стосується учасників, то є дуже серйозні фаворити. Рівень конкурсу досить високий і я, як президент цього конкурсу, дуже задоволений, в цей раз може бути так, що Україна буде в призових місцях у Німеччині."Єлизавета посіла ІІІ місце! Головним подарунком за це місце став подарунковий сертифікат на 300$ та знижка запису пісні під ключ на студії, де записуються: Тіна Кароль, Ірина Білик, Оля Полякова, Світлана Тарабарова та інші. Ми попрохали Єлизавету поділилася своїми враженнями:

«Це неймовірний досвід. Після таких проектів хочеться працювати над собою ще більше і більше. Хочу подякувати своєму викладачу Олені Савіновій, Юрію Іллічу за постійну підтримку не лише фінансову, але  моральну. Ну і, звичайно, свої мамі, адже саме вона завжди є поруч зі мною. Вона моя опора та підтримка». Тож побажаємо Єлизаветі успіхів на великих сценах!

Новини