Субота, 16 грудня 2017 |

Економіка і підприємництво
Навчальні і позашкільні заклади
Комунальні підприємства

Перша гра відбудеться в суботу об 11-й годині на Центральному стадіоні, і, можливо, нагадуватиме битву титанів, ФК "Гостомель" намагатиметься взяти реванш у сильного супротивника ФК «Горенка-1960». Про розклад футбольних ігор та характеристику команд пропонуємо вам бесіду з завідуючим Центрального стадіону Олександром Венгером.

— Олександре Миколайовичу, чому команда Горенки така сильна, адже в Гостомелі набагато більше населення, та й футбольні традиції існують вже тривалий час?

— Все дуже просто, в команди ФК «Горенка» багато досвідчених легіонерів, але й наша команда на цей раз теж підготувалася відповідним чином.

—Отже, гра має бути видовищною.

— У цьому немає жодних сумнівів…

— А який наступний розклад футбольних ігор?

— У неділю відбудеться ще дві гри: О 9-45 – чемпіонат між ветеранами, командами «Легіон-21», частину котрої складатимуть ветерани нашого селища і київські футболісти, та столичною командою «Нива». Об 11-й годині — гра між ФК «Факел» ( Гостомель) тат «Динамо» (Вишневе)