П'ятниця, 21 липня 2017 |

Петиції

Балансоутримувач : КП «УЖКГ»Гостомель» - нежитлове приміщення за адресою: сел. Гостомель, вул. Проскурівська,14 площею 1,5 кв.м.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • Копії установчих документів;
  • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;
  • Копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;
  • Матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки;
  • Пропозиції учасника конкурсу щодо термінів виконання робіт та оплати (подаються в окремому опечатаному конверті).

Умови конкурсу:

• мінімальний термін виконання робіт;
  • мінімальна вартість послуг експерта щодо виконання незалежної оцінки.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше як за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу (включно) за адресою :селище Гостомель, вул. Свято - Покровська, 220, каб. №3 ; телефон для довідок 045 97 31 8 52.

Конкурс буде проведено у приміщенні Гостомельської селищної ради через 14 днів після оприлюднення інформації  на сайті Гостомельської селищної ради.