Середа, 26 квітня 2017 |

Петиції

Ще одна важлива подія  в шкільному житті відбулася для учнів Гостомельської школи № 14, вони мали можливість 11 квітня побувати в Верховній Раді України, котру бачили тільки по телевізору. Таку можливість, побувати на екскурсії в парламенті, забезпечив народний депутат ВРУ Михайло Гаврилюк, супроводжувала екскурсію до найвищого законодавчого органу держави секретар Гостомельської ради Олена Кислиця та директор ЗОШ №14 Тамара Саблук. Учнів вразило, що до ВРУ так нелегко потрапити, й далеко не кожному, бо довелося пройти не одну перевірку охоронців, але це було того варте. Бо учні почули захопливу розповідь про історію державотворення, саму будівлю ВР, дислокацію розміщення депутатів та принципи організації сесійних засідань. Побачене настільки вразило їх, що дехто пообіцяв повернутися туди у ролі народних обранців через кілька років. Діти висловлюють подяку народному депутату Михайлу Гаврилюку і бажають плідного законотворення на благо суспільства й держави.