Середа, 22 листопада 2017 |

Петиції

Звертаюсь зі словами вдячності до всіх небайдужих громадян селища та депутатів Гостомельської селищної ради, що організувались та не дивлячись на дощову погоду, прийняли участь  8 квітня в суботнику по наведенню благоустрою нашого селища, висадженню дерев, кущів та квітів.

Ми багато говоримо про необхідність змін, але забуваємо,

що  зміни на краще в країні можливі, якщо починати їх з себе та зі змін на своєму подвір’ї, своєї вулиці, своєму селищі. Порядок та благоустрій території треба не тільки наводити, його треба  підтримувати.

Ми стали звикати до лозунгів про необхідність захисту природи та забуваємо що в долі природи – наша доля. Допомагаючи природі, ми продовжуємо своє життя в наступних поколіннях. Тому давайте збережемо всі дерева, що висаджені та вже стали окрасою нашого селища.

Олена Кислиця, секретар Гостомельської селищної ради