Неділя, 17 листопада 2019 |

Сьогодні, коли вся світова спільнота відзначає Міжнародний день миру, у Гостомелі – скорботна дата – минає другий рік, як пішов у вічність наш земляк, гостомельчанин, патріот Олександр Олександрович Старов, який поклав своє життя у зоні проведення АТО за незалежність нашої держави.

21 вересня 2014 року близько 6-ї ранку під час нападу бойовиків на блокпост 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», неподалік Дебальцевого Донецької області, Старов Олександр Олександрович під час мінометного обстрілу отримав поранення, несумісне з життям. Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Йому було лише 35… Щирий, справедливий, відданий своїй справі, друзям, люблячий життя, він робив усе, щоб допомогати людям.

Тому і спогади про нього лише світлі та чисті.

У рідній захисникові ЗОШ №14, що у Військовому містечку  відбувся Мітинг-пам’яті з нагоди другої річниці загибелі Олександра, розпочала який директор навчального закладу Тамара Юріївна Саблук.

Усі присутні ‒ батьки, учні, вчителі, гості, друзі, побратими схилили голови перед світлою пам’яттю  мужнього воїна, Старова Олександра, який віддав своє життя за самостійність і незалежність України у хвилині мовчання.

Від імені всієї Гостомельської громади селищний голова Юрій Ілліч Прилипко подякував батькам хлопця – Раїсі Михайлівні та Олександру Михайловичу Старовим за захисника-героя, який не пошкодував свого життя задля нашого мирного існування.

Голова Гостомельської спілки учасників АТО Олексій Леонідович Табачук наголосив, що Олександр житиме доти, доки його пам’ятатимуть, а  пам’ять про патріота буде вічною. Крім того, пообіцяв завжди і в усьому підтримувати родини загиблих воїнів.

По тому на місцевому цвинтарі, де похований герой-гостомельчанин, відбулася поминальна процесія, на якій були присутні родичі загиблого, друзі, побратими, однокласники, голова Гостомельської спілки воїнів-учасників АТО Олексій Леонідович Табачук, Гостомельський селищний голова Юрій Ілліч Прилипко, заступник селищного голови Олексій Олександрович Гончаренко, секретар селищної ради, в минулому вчитель Олександра ‒ Олена Вікторівна Кислиця, депутати – Ольга Юріївна Прилипко, Валерій Миколайович Діденко, Руслан Володимирович Коваленко.

Мама згадувала слова сина: «Яка гарна наша Україна, якби ти тільки знала, і я не можу не стати на її захист від підступників загарбників». А ще Раїса Михайлівна щиро дякувала селищному голові за потужну підтримку та допомогу.

Пам’ять про хороброго земляка назавжди залишиться в наших серцях.

Нехай Олександр своїм світлим поглядом із вічності оберігає рідну школу, Гостомель, дорогих батьків і наше з вами мирне сьогодення.

Герої не вмирають!!! Слава Україні!!! Героям слава!!!