Понеділок, 5 грудня 2022 |

Військове містечко – своєрідний анклав Гостомельщини, в якому 50% мешканців – військові. З одного боку паркану – суворі армійські будні, з іншого – звичайне цивільне життя.

Військове містечко в Гостомелі існує з кінця 30-х років ХХ століття, увесь майновий комплекс якого до 2008 року належав до сфери управління Міністерства оборони. Упродовж багатьох років ВМ виділялося сірими будинками, по-армійськи прибраними чистими вуличками та порівняно нещодавно побудованими дитсадком та школою, які наповнювали мікрорайон веселим щебетанням і вносили якусь кольорову гамму в одноманітне існування містян.

Цілком зрозуміло, що на округах, які знаходяться у Військовому містечку, роботи для депутатів завжди вистачало, а це: і вирішення нагальних людських проблем і благоустрій територій, і латання проблемних доріг та під’їздів до будинків, і більш, ніж піввікові дахи, які подеколи потужно нагадували про себе.

За останній рік Військове містечко невпізнанно омолодилося, ожило, розквітло, причепурилося. З’явилися нові яскраві дитячі майданчики, врешті-решт запрацював бювет, встановлено сучасні лавці, де можна зібратися, як молоді, так і людям старшого покоління, замінено покрівлю на будинках, розбито клумби.

Депутат округу №25 Олена Вікторівна Кислиця поділилася, що в найближчих планах – відкриття спортивного майданчика та вирішення багатьох нагальних щоденних людських проблем.

Мешканці цього округу висловлюють найтепліші слова подяки своєму турботливому, працьовитому, а над усе – доволі скромному депутатові, який доводить обіцяне не словом, а справами. А та у свою чергу щиро дякує Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку, члену виконкому Гостомельської селищної ради Василеві Васильовичу Думену, начальнику «УЖКГ Гостомель» Євгену Анатолійовичу Штутману, раднику селищного голови Олегу Дмитровичу Мамчуру за потужну підтримку і допомогу. А ще Олена Вікторівна дякує мешканцям Військового містечка за те, що піклуються про чистоту, порядок, за те, що в таку нестерпну спеку доглядають за разом висадженими квітами, за душевність та підтримку в усіх починаннях.

Тож нехай все людське тепло та добро повернуться сторицею до кожного, хто вклав часточку своєї душі у велику справу – ТУРБОТА ПРО ЛЮДИНУ!