Вівторок, 23 жовтня 2018 |

16 червня 2016 року в Культурно-оздоровчому комплексі Гостомельський голова  Юрій Прилипко вітав медичних працівників селища із професійним святом.

Так склалось, що саме лікарям люди довіряють найцінніше, що у них є – дорогоцінне здоров'я. Це вимагає від кожного медика кваліфікованих знань, найвищої самовіддачі та витримки. Саме лікарі, не жаліючи зусиль і часу приймають на себе важкий тягар людського болю та страждань, оберігають найцінніше, що є у людини ‒ її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

То ж з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – Юрій Прилипко нагородив почесними грамотами за багаторічну працю в системі охорони здоров’я, особистий внесок у справу надання медичної допомоги населенню Гостомеля, наступних медичних працівників:

Ніну Миколаївну Ключникову – завідуючу медпунктом АТ «Ветропак Гостомельський склозавод», яка працює в Гостомелі 25 років;

Бориса Володимировича Мельника – завідувача Гостомельської амбулаторії ЗП-СМ, який працює в Гостомелі 27 років;

Анатолія Павловича Шрамка – дільничого лікаря-терапевта, який лікує в селищі 33 роки;

подружжя лікарів-стоматологів Петра Феодосійовича Батуріна та Наталію Валентинівну Батуріну, які плідно працюють у Гостомелі вже 25 років;

Тетяну Петрівну Остапчук – старшу медичну сестру, яка 29 років працює у Гостомелі;

Світлану Володимирівну Романову – медичну сестру, яка 40 років свого життя віддала служінню людям;

Наталію Гнатівну Паначук – медичного реєстратора зі стажем роботи в Гостомелі 37 років.

Крім того, селищний голова вручив грошові нагороди, подякував за висококваліфіковану працю, побажав миру, здоров’я, успіхів у своїй почесній роботі та благополуччя.

Навзаєм, завідувач Гостомельської амбулаторії ЗП-СМ Борис Мельник від імені всього колективу вручив подяку селищному голові за активну життєву позицію, за особистий внесок у справу надання медичної допомоги населенню та за благополуччя й добробут працівників охорони здоров’я.

До привітань також долучилися працівники Культурно-оздоровчого комплексу на чолі з директором Наталією Черінською та молодіжний гурт «Феєрія» (художній керівник – Володимир Лопуга).

Після урочистих привітань селищний голова Гостомеля запросив медичних працівників до банкетної зали.

Дорогі медики! Нехай ваша робота завжди буде тільки в радість, а вдячніть людей, яким ви допомогли, не знає меж!