П'ятниця, 27 листопада 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Управління з питань оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції Київської обласної державної адміністрації оприлюднило інформацію про свою діяльність за  період травня-грудня 2015 року та січень 2016-го.

У структурі управління – два відділи: з питань оборонної роботи і відділ взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції.

Щодо діяльності відділу з питань оборонної роботи, то у 2015 році було проведено п’ять засідань Ради оборони області, на яких розглядали хід проведення мобілізаційних заходів. Водночас при Київській облдержадміністрації було утворено оперативний штаб надання допомоги  учасникам АТО та членам їх сімей, а також створено Координаційну раду учасників антитерористичної операції. Важливо і те, що у Київській області діє Обласна цільова програма з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції. У межах цієї програми у 2015 році було передбачено використати 5 млн. грн. із обласного бюджету для зміцнення фізичного та психологічного здоров’я учасників АТО.      

 Відповідно до Плану заходів, у Київській області постійно проводиться інформаційно-роз`яснювальна та профілактична робота серед населення  (у тому числі в загальноосвітніх навчальних закладах), спрямована на неприйняття терористичної діяльності в усіх її формах і проявах. 

 Щодо відділу взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції, то упродовж минулого року йому вдалося зібрати багато свідчень про порушення прав громадян з підозрою на корупційні дії посадових осіб державних органів Київщини. Так, упродовж травня-грудня 2015 року було 1017 розглянуто  контрольних завдань 1017, а у січні цього року – 82. Звернень від громадян серед них було 559 і 21 відповідно. За результатами їх розгляду була проведена відповідна робота, в тому числі направлено матеріали для розгляду до Держфінінспекції в Київській області, до ГУ МВС у Київській області, до прокуратури Київської області та інших компетентних державних органів.

З метою виявлення причетності посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до протиправних корупційних дій, було проведено оперативні перевірки з виїздом на місця здійснення протиправних дій:

- Іванківський район: щодо запобігання вивезення деревини і будівельних матеріалів з Чорнобильської зони (15 виїздів);

- Бориспільський район:

 -  щодо запобігання вивезення та продажу чорнозему (9 виїзди). Під час одного з виїздів була виявлена міна часів Великої Вітчизняної війни, викликано службу МНС та знешкоджено.

- щодо незаконного видобутку та вивезення піску (20 виїздів);

- смт. Гостомель - щодо незаконного будівництва в заповідній зоні та вирубки лісу (8 виїздів) та ще 12 виїздів, за участю представників екологічної інспекції та Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації.

- Бориспільський район Іванківська сільська рада ‒ щодо зловживань службовим становищем сільського голови при проведенні тендерних закупівель при будівництві дороги.

Крім того, з метою усунення передумов до порушення законодавства спеціалістами відділу взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції  проводились службові перевірки та вивчались матеріали по:

- Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу:

- Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації;

- Управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації. За результатами перевірки звільнено з посади начальника управління інфраструктури.

Також проведено 3 службові перевірки щодо неправомірних дій посадових осіб:

- заступника управління-начальника відділу транспорту дорожнього господарства Київської обласної державної адміністрації;

- начальника управління планування територій Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації; За результатами перевірки голові облдержадміністрації рекомендовано звільнити начальника управління планування територій Департаменту містобудування та архітектури  з займаної посади.

Окрім того, враховуючи значну кількість звернень громадян Ірпінського регіону та резонансні події, які пов'язані з побиттям активістів, розпорядженням голови було створено робочу групу, яку очолив начальник управління Кавулич Б. І. За результатами перевірки складено Акт перевірки, з яким ознайомлена громада Ірпеня та виконавчий комітет Ірпінської міської ради та направлений до Національного антикорупційного бюро України, Прокуратури Київської області, Головного управління Національної поліції Київської області, для відповідного реагування.

Також відділом взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції підготовлено проекти Програм: «Київщина без корупції» та «Безпечна Київщина» та подані на обговорення та внесення пропозицій до структурних підрозділів адміністрації та правоохоронних органів. 

 

 

Новини