П'ятниця, 27 листопада 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Необхідність проведення чергової хвилі мобілізації залежить від низки факторів, передусім, вона буде необхідна у разі відновлення активних бойових дій на Сході України.

Про це заявив на зустрічі з журналістами міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«Необхідність проведення мобілізації буде великою мірою залежати від того, яка буде обстановка на фронті, від спроможності наших військових частин і активності нашої роботи щодо набору контрактників для служби в армії», ‒ наголосив Полторак.

За його словами, у плані набору військовослужбовців на контракт наразі спостерігаються «серйозні зрушення»: «За перший місяць записалися 9 тис. осіб на контракт. Ми вже призвали 7 тисяч осіб».

Водночас, міністр наголосив, що у разі ускладнення ситуації в зоні проведення АТО, або відновлення бойових дій, «ми будемо змушені проводити мобілізацію».

Зі свого боку, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що чергова хвиля мобілізації може бути відтермінована у разі, якщо набір на контрактну службу в ЗСУ відбуватиметься в достатній мірі, щоб забезпечити на необхідному рівні чисельність нашої армії. За його словами, рішення з цього питання буде прийматися у березні.

 

Новини