Четвер, 24 травня 2018 |

Січень – один із найпошанованіших у народі місяців, бо саме на нього припадають не лише довгоочікувані дітворою канікули, а й низка веселих і дзвінких свят – так званих СВЯТОК, у кожному з яких є крапелька дива. Ці січневі свята роблять наше життя яскравим, веселим і незвичайним…

Підтвердженням вищесказаного стали традиційні різдвяні народні гуляння, організовані зусиллями Гостомельської селищної ради та івент-агентства. Цьогоріч вони були феєричними, колоритними, насиченими численними конкурсами, розвагами, майстер-класами, концертом народного аматорського хору «Криниця» (художні керівники – Гисяк Мар’ян Богданович, Гисяк Дар’я Михайлівна).

Незабутнє враження на присутніх справили виступи вокально-фольклорного ансамблю «Веселочка», ансамблю сопілкарів «Дударики» (художній керівник – Коваленко Людмила Сергіївна), хореографічного гуртка «Фаворит» (натхненник – Дорошенко Олена Михайлівна), які представляли таланти Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня в селищі Гостомель (директор – Луценко Ірина Вікторівна).

З вітальними різдвяними промовами звернулися до гостомельчан заступники селищного голови – Саєнко Василь Михайлович та Гончаренко Олексій Олександрович, побажавши усім миру, злагоди, добробуту, єднання, процвітання рідному селищу. Їх у своєму вітальному слові до гостомельської громади підтримала депутат і співорганізатор цього чудового свята – Дудник Надія Юріївна.

Активними учасниками свята були й народні обранці – Кислиця Олена Вікторівна, Шальман Тетяна Михайлівна, Черінська Наталія Вікторівна, Смолянчук Ольга Олегівна, Філіпчук Володимир Васильович, Матусяк Ольга Іванівна.

Окрім того, за власний кошт селищного голови Юрія Ілліча Прилипка було організовано частування смачною кутею, гарячим ароматним чаєм. На всіх бажаючих чекав глінтвейн та смачний куліш, який із любов’ю майстерно приготували учасники відомого на всю Україну байкерського клубу «Route 88», який базується в нашому селищі.

І діти, й дорослі весело розважалися, танцювали, грали в рухливі ігри. Настрій був дійсно казково-феєричним.

Єдині, хто не взяв участі у народних гуляннях, – це працівники поліції та пожежники, які увесь вечір пильнували за правопорядком під час проведення свята, за що їм теж велике спасибі!

Єднаймося й шануймося, бо ми того варті!!!